O nás

Naša firma vznikla v roku 1989 a od roku 1991 nesie názov INTERAGROSERVIS. Bola postavená na skúsenostiach a 25-ročnej praxi zo sadovníctva a skleníkovej výroby. Od začiatku aktívne participovala na zvyšovaní kvality pestovateľských technológií a zavlažovacích systémov pre rôzne požiadavky malo- a veľkopestovateľov, ako aj súkromných záhrad.
Dodnes sa  venujeme dodávke a montáži kompletných zavlažovacích systémov – od mikrozávlahy, až po závlahu veľkých plôch. Automatické zavlažovacie systémy realizujeme nielen v okolí rodinných domov, ale aj v sadoch, lesných škôlkach, na futbalových ihriskách, či v okolí hotelov a materských škôlok. Poskytujeme služby aj pri rekonštrukciách pôvodných závlahových systémov a ich častí ( čerpacia stanica, automatika...).

Zavlažovanie riešime od čerpadla, až po posledný zavlažovač. Projekciu a následnú cenovú ponuku spracovávame po návšteve zákazníka a komplexnom zhodnotení situácie. Do úvahy berieme všetky aspekty - pôdne pomery, požiadavky zavlažovaných rastlín, i predstavy a potreby zákazníka. K neoddeliteľnej súčasti patrí v našej firme i kvalitný záručný a pozáručný servis.
Neviažeme sa výlučne len na jedného dodávateľa, či značku. Dôvodom je skúsenosť, že každá firma vie poskytnúť komponenty v rôznej kvalite – a my si radi vyberáme len to najlepšie a toto potom ponúkame aj našim zákazníkom.
Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti, potvrdené praxou a množstvom spokojných zákazníkov sú dostatočnou garanciou i dôkazom toho, že to, čo robíme robíme s radosťou a vysokou profesionalitou.

Ing. Peter Böhm
Majiteľ firmy